Februāris- sveču, mīlestības, abiturientu mēnesis. Jā, arī gada īsākais, aukstākais un sniegotākais, tādējādi īpašāks.
Man patīk iedegt sveces mūsu skolas lielajā svečturī, jo tad noteikti ir kādi svētki.Sveces liesmiņa raisa citādas izjūtas, pārdomas. Tādas noteikti arī būs mūsu skolas abiturientiem- 12.b klases skolēniem un 3.kursa audzēkņiem žetonu vakarā, kas notiks pēdējā februāra sestdienā. Daudzus bijušos absolventus sildīs tikšanās prieks ar klasesbiedriem, skolotājiem, atmiņas par skolas gadiem, jo viss taču tik ātri aizrit un mainās. Patiesi vēlos, lai šī diena ir atmiņā paliekoša mums visiem.
Arī Valentīndiena 14. februārī ir gaidīta. Ikviens taču vēlas būt mīlēts un mīlēt, tā patiesi un cilvēciski. Lai šajos svētkos dzirkstī prieks, vēlme apliecināt savu mīlestību vistuvākajiem, lai ģimenēs valda sirsnība un savstarpējā sapratne!

Direktore Biruta Vizule