bpvv-logo

Šogad Latvijā norisinājās akcija “Labo darbu nedēļa”, kuras ietvaros skolu jauniešiem vajadzēja izdomāt, kādu labo darbu viņi veiks savā klases kolektīvā. Skolēniem bija daudz un dažādas idejas, bet vislielāko atsaucību, apvienojoties BPVV 10.,11.,12.klašu kolektīviem, 2.un 3.kursam, guva ideja pārsteigt Ziemassvētkos jauniešus ar īpašām vajadzībām. 

BPVV skolotāja Iluta Balule skolas sporta zālē jau ceturto gadu katru svētdienu vada ārstnieciskās vingrošanas nodarbības aptuveni 20 šādiem jauniešiem. Viņa teic, ka šie bērni ļoti gaida svētdienu, lai varētu iziet no mājas, kustēties un būt mūsu sabiedrības daļa. Jaunieši ir ļoti pozitīvi, aktīvi un dzīvespriecīgi.

Par skolēnu un klašu, kursu audzinātāju saziedotajiem līdzekļiem tika iegādāts sporta inventārs gan nodarbībām uz vietas, gan Ziemassvētku dāvaniņas katram jaunietim, lai varētu veikt vienkāršākos vingrinājumus mājās. 

Šādas akcijas rosina nebūt vienaldzīgiem, rūpēties vienam par otru, atbalstīt dažādās dzīves situācijās. Paldies ziedotājiem, bet vislielākais paldies skolotājai Ilutai Balulei, kas šīs dāvaniņas iegādājās un skolēnu vārdā pasniedza jauniešiem. 

Es caur tevi uzzināju,
kādu sirdi sevī nesu,
kāda tajā ir priekš tevis
baltas saules pilna vieta.
Es caur tevi uzzināju,
kādi dvēselē ir zvani
un kā tie par tevi zvanīt var
ar lakstīgalas balsi.
(Ojārs Vācietis)

Skolotāja: G.ČubareVai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?